Polecamy

Narzędzia marki Jonnesway, które warto mieć pod ręką

Kołdra obciążeniowa - 5 zalet, które musisz poznać

Drzwi wewnętrzne

Jak wykorzystać drzwi wewnętrzne do uporządkowania domu?

Rozwiązania w zakresie przechowywania w drzwiach

Czasami po prostu nie ma wystarczająco dużo miejsca w domu na wszystkie Twoje ubrania, buty, akcesoria i gadżety i dlatego musisz wymyślić pomysłowe sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą masz. 

Mamy sześć inteligentnych pomysłów na magazynowanie w drzwiach, które pomogą Ci odgracić pokojej. Wszystkie te pomysły są zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać ograniczoną przestrzeń i usprawnić organizację.  

Od łazienki do sypialni dziecięcej, pomysły te mogą być wykorzystane na dowolnych drzwiach wewnętrznych i wkrótce przekształcą najbardziej przepełnione pokoje w zorganizowany raj.

Stojak na buty

Masz dość butów siedzących przy frontowych drzwiach? Cóż, to rozwiązanie magazynowe rozwiąże to w kilka sekund. Organizer do przechowywania butów wiszący na górze drzwi pozwala na schludne i uporządkowane przechowywanie par butów.

Nie ma potrzeby wiercenia, ponieważ organizator sprytnie zaczepia się na górze drzwi i zwisa w dół, zapewniając dużo miejsca na dyskretne przechowywanie butów. 

Stojak na przyprawy

Jeśli na zawsze tracisz curry w proszku na dole szuflady lub stale kopie o dla pieprzu, to rozwiązanie może być powiesić porządny stojak z przyprawami na tylnej stronie spiżarni / drzwi kuchennych.

Te stojaki są wkręcane w tylną część drzwi i zapewniają poręczny system do układania przypraw i uwolnienia dodatkowej przestrzeni w szufladach. 

Wieszak na torebki

To pomocny wieszak, który mocuje się bezpośrednio na dowolnych drzwiach i zapewnia łukowate haki, które są idealne do torebek i torebek.

Możesz powiesić je z tyłu szafy lub drzwi do sypialni, więc zamiast wypychać torby z tyłu szafy lub pod łóżkiem, możesz trzymać je dostępne, w dobrym stanie, ale z dala od drogi. 

Regały z książkami

Jeżeli wielki półka jednostka intruzi zbyt dużo na twój przestrzeni ale ty chcesz utrzymywać twój książki zamawiać, then alternatywny składowy rozwiązanie był wieszać few wąskich drewnianych stojaki na drzwiach używać jako półki dla twój książek. 

Dzięki niemu kolekcje książek będą trzymać się z dala od podłogi i z dala od wzroku, ale nadal będą wyświetlane zgrabnie, tak abyś mógł łatwo wybrać swoją ulubioną lekturę. 

Koszyk na przybory toaletowe

Nigdy nie ma wystarczająco dużo miejsca na przybory toaletowe lub środki czystości, bez względu na to, jak duża jest Twoja łazienka, w jakiś sposób, zawsze wydają się one budować. Dodawanie regulowanego stelaża z tyłu drzwi do łazienki może dać ci trochę potrzebnej dodatkowej przestrzeni do przechowywania wszystkich twoich podstawowych łazienkowych rzeczy. 

Wystarczy zawiesić na górze drzwi do łazienki lub szafki i można mieć pewność, że zawsze masz pod ręką dodatkową pastę do zębów. 

Magazynowanie płaszczy

Płaszcze mogą zajmować znaczną przestrzeń w szafie, więc jednym z najprostszych rozwiązań w zakresie przechowywania drzwi jest zastosowanie niektórych haczyków z tyłu drzwi i użycie ich jako miejsca do wieszania płaszczy lub innych elementów odzieży. 
To czyni je łatwo dostępnymi i oznacza, że masz więcej miejsca w swojej szafie na wszystkie nowe ubrania, które kupujesz na kolejnych zakupach. 

Więc, jeśli walczysz o miejsce, dlaczego nie spróbujesz tych podręcznych hackerów? Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu mieszkasz, te proste rozwiązania w zakresie przechowywania mogą uwolnić przestrzeń i utrzymać Twoje osobiste rzeczy w porządku. 

 

Zobacz

Jaki kolor drzwi wewnętrznych jest dla ciebie...

Kolory mogą naprawdę wpłynąć na nasz nastrój, więc dobór odpowiednich odcieni do Twoich...

Drzwi przeciwpożarowe - ich cel i znaczenie

Jeśli jesteś w trakcie remontu nieruchomości lub rozpoczynasz budowę własnego domu, to...

10 rzeczy do przemyślenia przy zakupie drzwi...

Każdy, kto bierze udział w tworzeniu domu, niezależnie od tego, czy jest to dom wybudowany...