Polecamy

5 wskazówek dotyczących projektowania kuchni dla rodzin z małymi...

5 sposobów, aby schody były bezpieczne dla seniorów

Design

Jakie akcesoria fryzjerskie wybrać do salonu?

Dobrze wyposażony, ekskluzywny salon fryzjerski składa się przede wszystkim z odpowiednio dobranego, profesjonalnego i dobrze skompletowanego wyposażenia. Warto zainwestować w dobra jakość wyposażenia aby poza samym aspektem praktycznym również zwrócić uwagę na aspekt wizualny. Eleganckie i dobre jakościowo wyposażenie salonu fryzjerskiego jest bardzo ważne, gdyż poza obsługą salonu wpływa na pozytywny odbiór przez jego klientów.

Odpowiednie wyposażenie salonu fryzjerskiego potrafi bardzo dobrze wpływać na jakość pracy obsługi, sprawność pracy, co istotnie wpływa na poziom zadowolenia klientów.

Niezbędne akcesoria dla twojego salonu fryzjerskiego

Jednym z najważniejszych czynników wyposażenia salonu to w pełni wyposażone akcesoria fryzjerskie w wystarczającej ilości, aby każde stanowisko mogło dysponować własnym kompletem wszystkich elementów wyposażenia, niezbędnym do wykonywania zabiegów fryzjerskich.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na spryskiwacze, które przy każdym zabiegu fryzjerskim odgrywają duże znaczenie. Na uwagę zasługuje spryskiwacz Efalock Aqua Dream wykonany z dobrej jakości materiału – polikarbonu. Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych aby łatwo go można było dopasować do stylu naszego salonu. Spryskiwacz Efalock Aqua Dream polecany jest wszystkim salonom dla których jakość i wygląd ma duże znaczenie.

Klienci oczekując na zabieg, zwracają uwagę na wiele szczegółów min. na jakość obsługi, na akcesoria. W ten sposób wyrabiają sobie opinię o salonie i polecają go swoim znajomym. Dobry klient przyciągnie kolejnych klientów.

Nic tak korzystnie nie wpływa na odprężenie podczas zabiegów kosmetycznych, jak ciepłe ręczniki. Klienci mogą doświadczać tego jakże przyjemnego uczucia dzięki takim urządzeniom jak podgrzewacz ręczników. Często jego zastosowanie znajduje się w różnego rodzaju salonach - czy to SPA, czy fryzjerskich. Staramy się zatem zaoferować sprzęt najwyższej jakości, który będzie niezwykle wydajny przy niewielkim poborze energii. Dodatkowym atutem jest łatwość obsługi, więc w prosty sposób można cieszyć się z nieprzerwanie ciepłych ręczników.

Na sukces składa się wiele drobnych elementów, które po zsumowaniu dają ogólne wrażenie odbioru twojego salonu.

Nasadki do maszynek fryzjerskich, które nigdy Cię nie zawiodą.

W sklepie SALONOVA.pl można zakupić wymienne nasadki dystansowe, które będą pasowały do większości typów fryzjerskich maszynek Nasadki te pozwalają na gładkie cieniowanie włosów, jak również na przycięcie ich na określoną długość. Nasadki zostały wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, zatem po zakupie będą służyć bardzo długo oraz niezawodnie. Bardzo cenna jest również możliwość zakupu nasadek dystansowych do maszynek.

Dzięki zastosowaniu nasadek dystansowych, w przypadku wyłamania choćby jednego zęba z istniejącej nakładki, przestaje ona być użyteczna - uniemożliwia precyzyjne przycięcie włosów. Chcąc uniknąć konieczności zakupu nowego urządzenia, producenci stwarzają możliwość zakupu poszczególnych części zamiennych - w tym również nasadek dystansowych.

Jak zamontować i zadbać o nakładki do maszynek?

Montaż nasadki dystansowej do urządzenia jest niezwykle prosty i opiera się na wciśnięciu jej do specjalnie przygotowanego gniazda. Zadaniem nasadki do maszynki jest zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy skórą na głowie oraz powierzchnią ostrzy maszynki. Sama nasadka nie posiada żadnych ruchomych części, a jej zastąpienie trwa dosłownie parę sekund.

Warto zadbać o nasadki dystansowe, przechowując je w osobnym pudełku lub futerale. Uszkodzenia takich elementów powstają z reguły w wyniku upadku z wysokości lub w trakcie nieostrożnego odkładania urządzenia. Warto pamiętać, że w takich sytuacjach istnieje możliwość szybkiego i natychmiastowego zakupu zapasowych nasadek, które tego samego dnia sklep wyśle do swoich klientów. Niezwykle duży wybór, a zarazem przystępne ceny na akcesoria fryzjerskie sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych internetowych sklepów z zaopatrzeniem dla salonów fryzjerskich.

Jaki rodzaj nasadki wybrać?

Dobór odpowiednich nasadek do maszynki, np. Philips lub BaByliss, sprawi, że strzyżenie stanie się łatwiejsze, szybsze i dokładniejsze - dlatego są one obowiązkowym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Równie doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie urządzenia, którego używasz w domu.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie odpowiedniej nasadki do maszynki?

Przede wszystkim chodzi o materiał, z którego jest ona wykonana - warto postawić tylko na materiały odporne na uszkodzenia oraz korozję, które z powodzeniem można poddać dezynfekcji. Istotna jest również jej długość. To właśnie ona odpowiada za uzyskany efekt cięcia. Jeżeli nie jesteś pewien, która z nich będzie odpowiednia, zdecyduj się na ekonomiczny i praktyczny zestaw nakładek do maszynki. Propozycje dotyczące odległości w rozmiarach 3, 6, 9, 12, 18, a nawet 25 mm pozwolą Ci swobodnie eksperymentować z fryzurą. Nie zapomnij o zakupie produktu kompatybilnego z Twoją maszynką.

Wszystkie powyższe produkty znajdziesz w sklepie fryzjerskim Salonova.pl

Zobacz

Jakie są najlepsze okna dachowe?

Okna dachowe odgrywają istotną rolę w architekturze budynków, dodając im niepowtarzalny...

Sprzęt audio — jak wybrać odpowiedni sprzęt?

Muzyka i sprzęt audio odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym życiu. Dla wielu z nas...

Sypialnia przytulna i w stylu eko

Sypialnia to miejsce, gdzie spędzamy dużą część czasu na odpoczynek i relaks, dlatego warto...