Polecamy

Kołdra obciążeniowa - 5 zalet, które musisz poznać

10 wskazówek, jak wybrać oczyszczacz powietrza

Kuchnie

Kuchenne wskazówki - przebudowa kuchni do odsprzedaży

Jak przebudować swoją kuchnię, aby włączyć do niej swoje przyszłe plany sprzedaży nieruchomości? Na początek, zachować to, co proste. Wiodący profesjonaliści z branży nieruchomości zalecają zachowanie neutralnego i ponadczasowego wyglądu kuchni. Ponadto, jeśli Twoja kuchnia nie jest obecnie pełna materiałów luksusowych, to może nie być idealnym rozwiązaniem, aby dodać zbyt drogie dodatki, takie jak płyty granitu lub marmuru.

Właściciele domów, przygotowując się do sprzedaży swoich nieruchomości powinni brać pod uwagę cenę domu, lokalizację i ogólną estetykę ich kuchni. 

Tak więc, jeśli zdecydujesz, że Twoja kuchnia potrzebuje aktualizacji przed uderzeniem w rynek mieszkaniowy, upewnij się, żeby korzystać z klasycznych elementów i spójnego planu w całym projekcie swojej kuchni. Aby pomóc Ci zacząć, zebraliśmy kilka rad od naszych ekspertów w dziedzinie kuchni:


Przemyślane szafki kuchenne oferują czynnik wow i bardzo pożądany huk dla wiadra dla właścicieli domów. Refacing szafki jest doskonałym rozwiązaniem dla drzwi szafki kuchennej, które są datowane, zużyte lub zniszczone, ale istniejące struktury szafki są nadal w dobrej kondycji. Remont jest również szybkim i ekonomicznym sposobem na aktualizację wyglądu kuchni, zarówno w przypadku odsprzedaży, jak i długotrwałego użytkowania. Ponadto, istnieje wiele stylów i kolorów drzwi szafki do wyboru, w tym bezobsługowe laminaty i wykończenia z naturalnego drewna.


Jeśli Twoje istniejące blaty są mniejsze niż gwiezdne, istnieje wiele opcji do rozważenia przy odsprzedaży. Kunsztowne laminaty są opłacalne, a niektóre z dzisiejszych produktów Wilsonart® i Formica® mają imponująco naturalny wygląd. Jeśli Twój budżet pozwala na wyższe ceny, blaty kwarcowe oferują trwałość, wytrzymałość i dodatkową warstwę nieporowatych zarazków dla Twojej kuchni.

Wzory kuchenne ewoluują. Użycie neutralnych odcieni i świeżych bieli zapewni najwyższą trwałość. Ciemno plamisty granit może wydawać się atrakcyjny. Jednakże, nowy nabywca domu może znaleźć wygląd tragicznie datowany. Pamiętaj, że niektórzy nabywcy mogą mieć plany, aby wyrwać całą kuchnię i zacząć od zera. Jeśli chodzi o aktualizację do odsprzedaży, należy pamiętać o zwrocie z inwestycji. 

Niech stanie się światłość
Jednym ze szczegółów, co do których zgodzili się znawcy prawa, jest potrzeba warstw światła, i to w dużej ilości, dla udanych pokazów domowych. A jeśli twoja obecna kuchnia czuje się trochę jak jaskinia, spróbuj odkryć rozwiązania w oświetleniu szafki kuchennej. Światła pod szafkami, ściemniacze i podświetlane szafki ze szklanymi frontami drzwi oferują dodatkowe środki do oświetlenia kuchni i domu na sprzedaż. Jest to świetny sposób na rozjaśnienie obszarów przygotowawczych lub ze ściemniaczami, aby dodać trochę atmosfery do jadalni i pomieszczeń rozrywkowych - wszystko plus, jak nadal mieszkać w swoim obecnym domu lub dla wszystkich potencjalnych właścicieli domu podczas procesu odsprzedaży.

Małe, ale potężne
Pamiętaj, że małe szczegóły łączą pokój, a kuchnia nie jest wyjątkiem. Kiedy odsprzedajesz swój dom, miej na swoim miejscu duży obraz - nie zapomnij o oświetleniu, podłodze, odblasku i świeżym, czystym wyglądzie.

Na przykład, zmiana w okuciach szafki kuchennej może znacząco zmienić wygląd i odczucia w kuchni. Prosta wymiana starych, przestarzałych pociągnięć na nowoczesne, polerowane pokrętła z niklu lub stali szlachetnej i pociągnięcia mogą znacznie odświeżyć Państwa przestrzeń kuchenną. Świeży, neutralny kolor ścian może również nadać Twojemu domowi aktualnego wyglądu. Jeśli czujesz, że tupet jest stłumiony przez neutralne kolory, dodaj odrobinę koloru do swojej kuchni z jasnym dywanem, dekoracyjnymi naczyniami, obrusami i innymi! 

Zobacz

Wskazówki dotyczące wyboru płytek kuchennych z...

Spośród wszystkich pomieszczeń w domu, kuchnia jest strefą, w której kwitną płytki...

Hurom H200 All In One

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200   Hurom H200 All In One jest rewolucyjną...

Jak wybrać materiały szafek kuchennych

Wprowadzenie do najbardziej popularnych materiałów do produkcji szafek kuchennych Wysokiej...