Polecamy

Kuchenne wskazówki - przebudowa kuchni do odsprzedaży

Dobrzy producenci schodów: jak ich dostrzec

Schody

Nowoczesny projekt schodów

Twoje schody stanowią deklarację o Twoim domu lub firmie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na ponadczasowy tradycyjny projekt schodów, czy bardziej eklektyczne pomysły na schody, zainspiruj się tymi ekscytującymi nowymi trendami w zakresie schodów na rok 2020. Te trendy są idealne dla domów, instytucji, budynków architektonicznych i firm. Znajdź dziś idealny projekt dla siebie.

SPIRALNE I KWADRATOWE
Spiralne schody mają ponadczasowy wygląd. Zapewniają zarówno funkcjonalność, jak i geometryczne piękno w domu lub firmie. Kwadratowa spirala ma nowoczesny, elegancki wygląd. Połącz z naturalnymi schodami lub betonem przemysłowym, aby uzyskać odważny, piękny wygląd. Balustrady zapewniają dodatkową równowagę i bezpieczeństwo. Zdecyduj się na projekt ze szkła lub tradycyjne balustrady z żelaza. Szersze stopnie sprawiają, że ten styl jest idealny do dużego natężenia ruchu lub domu z dziećmi.

EKLEKTYKA PRZEMYSŁOWA
Odważ się być inna. Rozpalaj rozmowy dzięki unikalnym, niestandardowym projektom schodów. Idealny do małych pomieszczeń, które wymagają innego typu schodów. Dodaj odważną grafikę do ściany lub kolorową szklaną obudowę na szynach, aby uzyskać wyjątkowy wygląd.

ZAWIESZONE SCHODY SPIRALNE
Wybierz do swojego domu piękne organiczne, zakrzywione schody. Schody dosłownie wyglądają, jakby unosiły się w czystej wyrafinowanej elegancji i luksusie. Stwórz płynne przejście między każdym poziomem. Połącz z gustowną grafiką i żyrandolami, aby uzyskać pełny styl.

KLASYCZNE DREWNO
Użyj niestandardowego projektu drewna, aby uzyskać klasyczne balustrady i tradycyjny romantyczny wygląd. Ciesz się ponadczasowym stylem, który przetrwa wieki.

SYMETRYCZNY
Wnieś imponujące poczucie symetrii do swojego przedpokoju dzięki wyraźnym stopniom w neutralnym odcieniu i niestandardowym balustradom. Zdobią bujne rośliny i nowoczesny geometryczny wygląd. Zachwyć gości wyjątkowym designem.

PODWÓJNE SCHODY
Wspaniałe wejście z podwójną klatką schodową naprawdę odróżnia Twój dom lub firmę od innych. Podkreśl wyrafinowanie, kulturę i kunszt imponującymi podwójnymi schodami w tradycyjnych odcieniach naturalnego drewna. Ozdobiony wspaniałym żyrandolem i ozdobną, niestandardową poręczą. Naprawdę zapierające dech w piersiach!

Więcej do przeczytania na https://pobog.pl/

Zobacz

Schody drewniane i ich rodzaje

  Drewniane elementy pięknie prezentują się we wnętrzach. Nic dziwnego, że tak...

5 sposobów, aby schody były bezpieczne dla...

Spadanie ze schodów może spowodować poważne obrażenia. Jak zrobić bezpieczne schody dla...

Jak odnawiać stare drewniane schody - 4...

Czy Twoje schody widziały lepsze dni? Czy potrzebują odnowienia, naprawy lub wymiany?...