Polecamy

Mały salon ze stołem - jak go urządzić?

Drewno bukowe czy sosonowe - co lepiej sprawdza się w produkcji...

Kuchnie

Pomysły na przechowywanie w kuchni, aby się bardziej zorganizować

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, ile czasu spędzamy w kuchni? Nic dziwnego, że w kuchni przygotowujemy posiłki, przechowujemy żywność, naczynia kuchenne i wiele innych rzeczy. Ale kuchnia jest również centralnym miejscem spotkań i ogólnym centrum codziennych zajęć. Więc, jeśli myślisz o przebudowie i szukasz sposobów na lepsze zorganizowanie się w tym procesie, zebraliśmy kilka praktycznych pomysłów na kuchenne rozwiązania magazynowe, które pomogą zainspirować bardziej funkcjonalną i wydajną kuchnię Twoich marzeń.Kitchen Magic Storage Solutions
Niestandardowe opcje przechowywania w kuchni stają się coraz bardziej popularne
 

 
Uzyskiwać więcej organizujący w twój kuchni jest więcej niż tylko stawiać rzeczy daleko od w specjalnych kreślarkach lub szafkach. Właściciele domów potrzebują niedrogich, nowoczesnych rozwiązań, które pomogą zmniejszyć zagrożenia dla zdrowia, usprawnią przygotowywanie posiłków i zwiększą efektywność gotowania i czyszczenia. W rzeczywistości, Better Homes & Gardens donosi, że kreatywne rozwiązania w zakresie przechowywania będą bardzo popularne dodatki w projektowaniu kuchni w 2020 roku, z zadziwiającym 78% właścicieli domów remontujących swoje kuchnie planuje włączyć specjalne przechowywanie w swoich nowych szafkach.

Wyciągane schowki
Dlaczego pochylać się, kopać lub garbać się w dół, aby uzyskać dostęp do przestrzeni w szafce, gdy organizator może umieścić wszystkie treści na wystawie z właśnie pociągnięciem gałki lub uchwytu? Wyciągany schowek, nazywany również schowkiem do szafki roll-out, to świetny sposób na przechowywanie wszystkiego, czego potrzebujesz w kuchni, w zasięgu ręki. Te rozwiązania w zakresie przechowywania są montowane z systemem kółek, co pozwala właścicielom domów na szybki i łatwy dostęp do przedmiotów, w tym:

  • Ogólne elementy spiżarni
  • Narzędzia kuchenne
  • Pojemniki magazynowe i pokrywy
  • Garnki i patelnie
  • I o wiele więcej!

 

Wyciągany schowek nie jest jedynym sposobem na lepsze zorganizowanie się w kuchni. Inni inteligentni akcesoria właściciele domów powinni brać pod uwagę gabinet i kreślarz organizatorów, takich jak:

  • Lazy Susan. Ulubiona przez właścicieli domów, Lazy Susan jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do szafki kuchennej, który można schować lub wyciągnąć z trudno dostępnych miejsc.
  • Przegródki na tacę. Jeśli kiedykolwiek zmagałeś się z przechowywaniem dużych lub niewygodnych przedmiotów, takich jak szklane patelnie i okrągłe tacki na pizzę, przegródki na tacki mogą być rozwiązaniem dla Ciebie. Dają one wszystkim miejsce, które pomoże utrzymać porządek w Twojej kuchni.
  • Wkładki do szuflad kuchennych. Te kuchenne akcesoria gabinetowe służą szczególnym celom, takim jak organizowanie sztućców, słoików z przyprawami lub nawet K-cups dla każdego głębokiego kochanka. Jeżeli ty chcesz je organizować, szufladowe wkładki mogą pomagać. 

Wyobraź sobie wolne od bałaganu blaty, możliwość łatwego otwierania szuflad i spokój ducha, który zyskasz wiedząc, że wszystko, czego potrzebujesz, jest dokładnie tam, gdzie powinno być.

Zobacz

Wskazówki dotyczące wyboru płytek kuchennych z...

Spośród wszystkich pomieszczeń w domu, kuchnia jest strefą, w której kwitną płytki...

Hurom H200 All In One

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200   Hurom H200 All In One jest rewolucyjną...

Jak wybrać materiały szafek kuchennych

Wprowadzenie do najbardziej popularnych materiałów do produkcji szafek kuchennych Wysokiej...