Polecamy

Czy warto zainwestować w tanie krzesła biurowe?

Zasady urządzania nowoczesnego salonu

Drzwi wewnętrzne

Dlaczego białe drzwi mogą być odpowiednie dla twojego domu

Spośród wszystkich kolorów w spektrum, biel ma prawdopodobnie najszerszy zasięg oddziaływania. Dzieje się tak, ponieważ ponadczasowa, czysta biel wygląda równie dobrze na drzwiach w stylu współczesnym, jak na drzwiach o klasycznym wzornictwie. Bez względu na to, czy jest to shaker, czy nowoczesny, biel nigdy nie traci swojego chłodu - i nie trzeba dodawać, że jeśli chcesz zalać swój dom światłem, biel jest po prostu bezkonkurencyjnym wyborem. Więc zdecydowałeś się na biel, ale jaki wzór wybrać?  - Oto niektóre z naszych najlepszych wyborów w pięknej bieli. 

Białe drzwi dają współczesny chłód
 Niezależnie od wieku Twojego domu, białe, współczesne drzwi dodadzą lekkości i przewiewności, a także uzupełnią większość innych kolorów w Twoim pokoju (wystarczy jedno słowo rozwagi - uważaj na "off-white" lub kremowe - szczególnie na listwach przypodłogowych - bo czasami różne biele mogą być słoikiem).

Wypróbuj funkcyjny, atrakcyjny design drzwi w spokojnej bieli

Powiedzmy "współczesny" i wyobraźmy sobie całą gamę różnych pomysłów projektowych - od fajnych i minimalnych do nieco bardziej zabawnych. Jeśli chodzi o te ostatnie, to mamy dla tych, którzy lubią coś nieco innego i chcą się wypowiedzieć w swoim domu, kilka świetnie wyglądających projektów drzwi w rękawie.

 

Czemu białe zawsze są klasyczne?
Style paneli w naszym klasycznym asortymencie drzwi wyglądają wspaniale w kolorze białym - i są to wspaniałe, bezpieczne wzornictwo, niezależnie od tego, czy reszta wystroju wnętrza jest kolorowa i bajeczna, czy też jesteś miłośnikiem minimalnego, bezstresowego wyglądu, który doskonale się komponuje.

 

 

 

Zobacz

Jaki kolor drzwi wewnętrznych jest dla ciebie...

Kolory mogą naprawdę wpłynąć na nasz nastrój, więc dobór odpowiednich odcieni do Twoich...

Drzwi przeciwpożarowe - ich cel i znaczenie

Jeśli jesteś w trakcie remontu nieruchomości lub rozpoczynasz budowę własnego domu, to...

10 rzeczy do przemyślenia przy zakupie drzwi...

Każdy, kto bierze udział w tworzeniu domu, niezależnie od tego, czy jest to dom wybudowany...